Background Image

Hakkımızda

Hakkımızda

20 yıllık yüzme geçmişimin ve uzun yıllar süren eğitimimin son 10 yılını bebek ve çocukların geniş dünyasına ayırdım. Ben onlara her gün yeni şeyler öğretmenin mutluluğunu yaşarken, onlar da bana daha önce hiç yaşamadığım deneyimler yaşattılar. Çocukla çocuk olmak, eğlenceli olmanın yanı sıra, su içinde ve dışında onlarla vakit geçirip, gelişimlerinin her bir adımını yakından görme şansı sağladığı için, miniklerin nasıl daha eğlenceli ve bir o kadar da güçlü bir eğitim alabileceklerinin ipuçlarını vermiş oldu: “Her çocuk yüzmeyi eğlenceli ve güvenli bir şekilde öğrenebilmeli, hayatlarının bir parçası haline getirebilmeli. Aileleri ise çocuklarının yüzmeyi öğreneceğinin garantisini almalı ve güvenle yüzdürebileceği bir yüzme okuluna ulaşmalı.” 

Bu fikirden yola çıkarak, benimle birlikte bu işin ülkemizde yayılmasında ve gelişmesinde büyük rol oynayan ekibimle uzun süren çalışmalarımız sonucu, bebek ve çocukların her zaman hayal ettiği yüzme eğitimini verebilmek adına Aqua Kids World’u kurdum. 

Biz çocukların gelişimlerinin çeşitlilikle olacağına inanıyoruz. Bu yüzden burada çocuklara sadece yüzmeyi öğretmeyi değil, bütün renk ve çeşitliliğimizle onlara bütünsel bir gelişim dünyası sunmayı amaçladık.

Amerika ve Avustralya’dan aldığımız standartlarımızı kendi uzman kadromuzun tecrübeleriyle geliştirdik; en hijyenik ve en güvenli yüzme eğitimini vermek, standartların üzerinde bir hizmet sunmak için biraraya geldik. Miniklerin bu sporu yaz kış yapabilmesi için tüm gereklilikleri düşündük. Sağlıklı bireyler yetiştirmek ve hayatlarında bir fark yaratmak için tüm ekibimizle hazırız.

Siz de Aqua Kids World ailemize katılarak çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

BURAK ISPARTALI

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.