SEVİYE 4 – KAPLUMBAĞALAR

SEVİYE 4 ( 3 YAŞ VE + )

2 Kişilik Sınıflar

Ders Süresi: 30 Dakika

Öncelikli Hedef: SUDA RAHATLIK - ÖZGÜVEN

Amaç: Ebeveynsiz ilk seviyemiz olan bu sınıfta, miniklerimiz ebeveynlerinden ayrılmakta güçlük çekebilirler ve suya karşı tedirginliklerini çeşitli yollarla bizlere göstermeye çalışırlar. Bu sebeplerle derslerimizi eğlence odaklı ve güven alt yapısını kurmak üzere geliştirmiş bulunuyoruz. Miniklerimiz bu seviyede yönlendirmeli oyunlar oynayarak hem güvenlik becerilerini öğrenir, hem de suda güvende olmanın ilk adımlarını farkında olmadan atmaya başlarlar.

Faydaları: Etkileşimin yüksek olduğu bu seviyede çocukların sosyal becerileri gelişir. Kendilerini iyi ifade edebilme yetenekleri güçlenir, merak duyguları tetiklenerek öğrenmeye daha açık hale gelirler. Katıldıkları derslerden büyük keyif alırlar. Ebeveynleri suda değilken de becerileri yapabildiklerini görür ve kendilerine güvenleri artar. Özgüveni gelişen çocuklarımız, yüzme becerilerine daha hızlı adapte olurlar.

Seviye 4 – Kaplumbağalar

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.